محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52830  
    تشکر شده
    85217  

موضوع پست:  ..:: چگونه یک تاپیک خوب داشته باشیم + حل مشکلات ::..

با سلام ... امروز سعی میکنیم باکس نوشتاری WYSIWYS Mode رو به طور مختصر و مفید توضیح بدیم که دیگه مشکلاتی که دوستان قبلا دچارش شدند و اون جمله "متن شما کافی نیست" رو نبینید ... اول از همه اینکه باکس نوشتاری انجمن سایت دو حالت نوشتاری ساده و پیشرفته داره که شما میتونید برای نوشتار عادی از باکس عادی و در صورت لزوم برای انجام کارهای پیشرفته تر مثل عکس روی عکس آپلود کردن ، گذاشتن باکس اسپویلر ، کپی کردن همزمان چند متن و جواب دادن به همشون یا کپی یه تاپیک بدون بهم ریختن ساختارش و ایجاد مجدد اون برای زیرنویس ، تریلر ، موسیقی یا هر چیز دیگه از این باکس نوشتاری پیشرفته یا WYSIWYG Mode استفاده کنید که گوشه سمت راست همین محلیه که توش تایپ میکنید .

وقتی نوشتار پیشرفته میشه شما همه چیز رو به صورت یه سری کد میبینید که هر کد معرف یه کار یا علامت یا شکلک هست مثلا وقتی عکس آپلود مکیند img میبینید ، وقتی مقدار یا لینک تعریف میکنید برای یک نوشته علامت = رو جلوش میبینید یا مثلا وقتی یه سایز برای نوشته تعریف میکنید به صورت مثلا [size:100] توی اون دسته کدها نوشته و معرفی میشه .. چیز سختی نیست و خیلی خیلی خیلی هم راحته ...

فقط ممکنه کپی پیست کردنهای متعدد از یه تاپیک و کپی به تاپیک بعدی و همینطور در ادامه متن نهایی رو مثلا در تاپیک 26ام بهم بریزه ...

اما میریم که با یه مثال این موضوع رو توضیح بدیم ...
    من برای مثال تاپیک زیرنویس آقا محمد رو کپی پیست میکنم و به صورت عکس براتون توضیح میدم که هر چیزی چیه و کجاست و چطوری باید تصحیح بشه و در نهایت یه تاپیک کامل بشه ...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    توی عکس اول شما تاپیک محمد عزیز رو میبینید به صورت عادی و توی دومین عکس شما اونو به صورت کدها میبینید :

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

----------------------------------
    اما چیزهایی که توی تاپیک چیه ... البته این تاپیک از پایه خیلی بهم ریختس ... اما خوب میشه توش بازم کدها رو پیدا کرد :

عضویت  / ورود

خط اول : مترجم که اسمش رو علامت گذاشتیم با یه فونت خاص داره توی مرکز صفحه (وسط) با سایز دو یه چیزی رو مینویسه
    خط دوم : اون جمله رو میبیند که با سایز 5 تایپ شده
    خط سوم : فونت اون نوشته ها رو در خط سوم میبینیم
    خط ششم : بین دو تا img لینک عکس سوفیا رو میبینیم
    خط نهم : شما ریت سریال که 8.1 هست و به صورت عکس هست رو میبینید
    خط چهاردهم : دو تا لینک رو میبینیم کنار هم که یکیش img داره که عکس لوگوی IMDB هست و کنارشم لینکی که اول Url داره یعنی لینک هست که اینجا همون IMDB هست

راه حل : باید این لینکی که Url داره با ابزار لینک (کره زمین سبزه که یه زنجیرم داره روی عکس لگوی IMDB داره لینک بشه .. اما از کجا تا کجاش باید انتخاب بشه ؟! :

عضویت  / ورود

توی  

عضویت  / ورود
      هم شما نتیجه رو میبینید که دو تا URL بزرگ دو طرف img ایجاد شده که نشون دهنده لینک شدن اون لینک IMDB روی عکس هست ..

و شما میتونی همه چیزو اینجوری لینک کنید ... عکس روی عکس .. عکس روی لینک ... لینک روی لینک .. لینک روی عکس و خلاصه هرچیزی ... فقط باید درست انتخاب بشه ..
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    اما وقتی تاپیک انقدر بهم ریختس باید چی بکنیم ...

اونوقت باید از صفحه اول و اصلی که توی عکس اول هست یه کپی بگیریم بعد ، نوشتار پیشرفته رو بزنیم که وقتی کپی پیست میکنیم اون جمله "متن شما کافی نیست" نیاد ... بعد از این کار یه پیش نمایش بزنیم تا پستمون بیاد بالا .. حالا کم و کسریاشو اول توی نوشتار عادی درست کنیم ( آیکن ، عکس و نوشته) و بعد اگر لینک میخوایم بدیم اونو به نوشتار پیشرفته ببریم و لینک و هرچیزی که لازمه رو وارد کنیم ...
    ----------------------------------------------------------------------
    نوشتار عادی و پیشرفته با هم فرق زیادی ندارن فقط چون فونت هر انجمن یا سایت و شکل و نوشته و کدنویسیش با سایت دیگه فرق میکنه شما نمیتونی اون متن رو از جای دیگه کپی پیست کنی مستقیما توی نوشتار عادی ...
    ------------------------------------------------------
    اگر بازم سوالی بود بهم بگید جواب بدم ...
    اگرم کسی چیزی خواست اضافه کنه که خیلیم خوشحال میشم ...
    ----
    سعی میکنم توی پست دوم همین تاپیک محمد رو ادیت کنم و براتون بزارم ...
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 14 Parsis, Prolator, Sepehr90, TiTaN, ashley_1986, Behzad_Daniel, Klaus, Omid_98, opeth1h, pejmanmm, Red2008, Sepehr_Ai, soccer, sweetman
    رتبه: 1.87%

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52830  
    تشکر شده
    85217  

موضوع پست:  Re: ..:: چگونه یک تاپیک خوب داشته باشیم + حل مشکلات ::..

ترجمه‌ی  سریال زیبای (Sofiya (2016

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

ژانر : تاریخی
    مدت زمان هر اپیزود : 52 دقیقه

قالب : SRT

ستارگان : Vilen Babichev , Mariya Andreeva ,Evgeniy Tsyganov
    شبکه : Netflix
    آخرین بروزرسانی : یک فصل کامل
    وضعیت پخش : پایان فصل

خلاصه داستان : داستان در قرن پانزدهم روسیه آغاز میشود. زمانی که آخرین شهزادۀ بیزانس، سوفیا پالایولوگوس برای ازدواج با تزار روسیه، ایوان سوم از شهر روم به مسکو عزیمت میکند. سوفیا که اولین چهرۀ زن تاثیرگذار در سلطنت روسیه میباشد در مسیر زندگی ـه خود با خیانتها و دسیسه‌های بسیاری مواجه میشود. اما ایشان به ایوان سوم کمک میکند تا کشور از هم گسستۀ روسیه را استحکام دوباره بخشد و مهاجمان مغول را از کشور بیرون کند و کاخ کرملین را به عنوان با شکوه‌ترین بنای روسیه بنا میکند.

مترجم : Prolator

کاری اختصاصی از تیم ترجمه ی  IMDb-DL  
    سخن مترجم : پیشنهاد این سریال رو کاربر ashley_1986 داده بودند. سریال بسیار فاخر با صحنه های دیدنی در ژانر تاریخی ساخته شده. به دوستانی که به سریالهای تاریخی علاقه مند هستند توصیه میشه حتما ببینن.
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 8 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, Klaus, Omid_98, opeth1h, pejmanmm, Sepehr_Ai
    رتبه: 1.07%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    21361  
    تشکر شده
    30506  

سلام ممد من پستی جدید میخوام درست کنم خوب، اما وقتی رو ویرایش کلیک میکنم پست نامنظم هست

عضویت  / ورود
    اما وقتی که من میرم تو WYSIWYG Mode و از اون مود برمیگردم به off Mode پست به هم میریزه تو عکس ۱ و وقتی ارسال میکردم نوشته‌هایی مثل [START] تو هر خط پست هست، یه مدتی‌ بود با خودم خیلی کلنجار میرفتم چون این مشکل رو نداشتم اصلا، اخیرا این اتفاق میافته و دلیلش رو نمیدونم چرا اینجوری میشه برای همین از این به بعد میخوام پست جدید درست کنم همه‌ی مراحل کار رو میرم از اول از WYSIWYG Mode انجام میدم و off که میکنم اون مشکل عکس ۱ هست اما ارسال که میکنم دیگه درست ارسال میشه چرا وقتی من از مود WYG میام بیرون کلمه‌ی CENTER میاد و دلیل این مشکل چیه که فقط زمانیکه تو ویرایش پست هستم این مشکل هست؟
    برای نویسنده این مطلب Klaus تشکر کننده ها: 7 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, mamad092, Omid_98, opeth1h, Sepehr_Ai
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

مترجم فعال
    مترجم فعال

عنوان کاربر
    مترجم فعال 
    تشکر کرده
    634  
    تشکر شده
    2087  

محمد جان میشه کد پست دومت رو توی یک فایل TXT بذاری و روی picofile اپلود کنی که از همون برای ایجاد تاپیک استفاده کنیم. ؟؟
    برای نویسنده این مطلب Prolator تشکر کننده ها: 7 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, mamad092, Omid_98, opeth1h, Sepehr_Ai
    رتبه: 0.94%

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Prolator در پنج شنبه 5 اردیبهشت, 98 18:20 .
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای فروردین 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای اردیبهشت 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای خرداد 98

عضویت  / ورود
      ایدی تلگرام : benyaminaria

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52830  
    تشکر شده
    85217  

یک تاپیک تریلر خوب :

عضویت  / ورود

یک تاپیک زیرنویس خوب :  

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 9 Prolator, Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, Klaus, Omid_98, opeth1h, pejmanmm, Sepehr_Ai
    رتبه: 1.2%

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52830  
    تشکر شده
    85217  

نقل قولKlaus نوشته است:
    سلام ممد من پستی جدید میخوام درست کنم خوب، اما وقتی رو ویرایش کلیک میکنم پست نامنظم هست

عضویت  / ورود
    اما وقتی که من میرم تو WYSIWYG Mode و از اون مود برمیگردم به off Mode پست به هم میریزه تو عکس ۱ و وقتی ارسال میکردم نوشته‌هایی مثل [START] تو هر خط پست هست، یه مدتی‌ بود با خودم خیلی کلنجار میرفتم چون این مشکل رو نداشتم اصلا، اخیرا این اتفاق میافته و دلیلش رو نمیدونم چرا اینجوری میشه برای همین از این به بعد میخوام پست جدید درست کنم همه‌ی مراحل کار رو میرم از اول از WYSIWYG Mode انجام میدم و off که میکنم اون مشکل عکس ۱ هست اما ارسال که میکنم دیگه درست ارسال میشه چرا وقتی من از مود WYG میام بیرون کلمه‌ی CENTER میاد و دلیل این مشکل چیه که فقط زمانیکه تو ویرایش پست هستم این مشکل هست؟

نقل قولmamad092 نوشته است:

فقط ممکنه کپی پیست کردنهای متعدد از یه تاپیک و کپی به تاپیک بعدی و همینطور در ادامه متن نهایی رو مثلا در تاپیک 26ام بهم بریزه ...

تموم کدهای توی پست اشاره به اینه که چندین و چند بار نوشته به وسط رفته و این زیاد کپی کردن تاپیک باعث این داستان شده ...
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 8 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, Klaus, Omid_98, opeth1h, pejmanmm, Sepehr_Ai
    رتبه: 1.07%

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52830  
    تشکر شده
    85217  

دیدم چند تا تاپیک جدید هنوز بهم ریخته زده میشه برای همین دوباره آپ شد....
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, Klaus, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.8%

تبليغات تبليغات

بازگشت به متفرقه

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد